Przejdź do treści

Jakie stylówki nosi lalka waldorfska?

Aniela jest z wyglądu bardzo subtelna i delikatna, wręcz anielska – stąd jej imię. Jej ubrania dopełniają tego pełnego łagodności wrażenia. Dobrze dobrane ubrania dla lalki są odbiciem jej osobowości.

Ubrania dla lalki waldorfskiej 34 cm

ubrania dla lalki waldorfskiej

Aniela nosi miętową sukienkę z białym kołnierzykiem i krótkim rękawkiem. Górę sukienki podszyłam białą podszewką, a dół zmarszczyłam. Ponadto Aniela zakłada złote botki z frędzlami i torebkę z ekologicznej skóry z tym samym motywem frędzli. Kiedy jest chłodnej, Aniela zarzuca miętowy kardigan.

W jakich ubraniach Aniela czuje się swobodnie?

lalka waldorfska ćwiczy jogę

Ze względu na fakt, że Aniela lubi czasem poćwiczyć jogę, wtedy zakłada kombinezon z motywem folkowym. Czasem w tym kombinezonie wychodzi spotkać się z przyjaciółkami, wtedy łapie za złote botki, torebkę i kardigan.

sukienka miętowa lalka 34 cm

Jak stworzyć pasujące zestawy?

Wszystkie ubrania dla lalki pasują do siebie i tworzą odrębne komplety. Aniela lubi bawić się miejskim stylem i nosić nowoczesne, modne ubrania. Nawet grzeczna sukienka z białym kołnierzykiem wygląda na niej stylowo. Ponieważ Aniela odkryła sekret stylistek – garderoba kapsułowa, czyli niewielka kolekcja, ale tak skomponowana by każdy element współgrał z innymi. Najlepiej trzymać się kilku podstawowych barw, do których można dobierać pasujące elementy. W naszym przypadku był to kolor miętowy, podobny do odcienia oczu Anieli. Dzięki czemu, zachowano spójność kolorystyczną i dodanie jednego elementu z krzykliwym wzorem (kombinezon) nadal pozwoliło zachować integralność jej wizerunku. Dlatego też dobór ubrań nie przysparza Anieli żadnego problemu.

kombinezon dla lalki

Poznaj też siostrę Anieli Łucję oraz jej stylową garderobę we wszystkich odcieniach zieleni

Zachwyciły Cię lalki waldorfskie? Poczytaj więcej o nich tutaj: http://lalulamdoll.pl/jakie-lalki-nazywami-lalkami-waldorfskimi/

A jeśli chcesz uszyć swoją zacznij od prostego wzoru: http://lalulamdoll.pl/tutorial-uszycia-laleczki/