Przejdź do treści

Artystyczna lalka waldorfska

artystyczna lalka waldorfska

Moja nowa lalka waldorfska z włosami z alpaki chciała się przedstawić. Jest dość duża bo ma ok. 40 cm i powstała z nowego materiału, ale o wszystkim trochę dalej.

lalka waldorfska

Moje zauroczenie lalkami walfdorfskimi nie przechodzi, jedynie się pogłębia. W tej lalce zawarłam wiele inspiracji, które bardzo mi się podobają. Cała wykonana jest z organicznych, naturalnych materiałów jak zwykle, w tym nie ma kompromisów i kiedy dotykasz takiej lalki od razu wiesz dlaczego. To zupełnie inne przeżycie niż zabawa plastikową lalką.

lalka waldorfska

Lalka waldorfska to natura w pełni i tutaj to wszystko mamy – wypełnienie wełną owczą, miękkie, gęste włosy z alpaki, naturalne materiały na ubranka. Dodatkowo lalka ma filcowaną twarz, dzięki czemu zauważamy delikatny nos, policzki i usta. Starałam się by jej twarz wyglądała naturalnie z zachowaniem zasad proporcji. Jeśli chodzi o ciało lalki to jak zwykle u mnie – są drobne stopy, jest zgrabna pupa i nogi z naturalnymi krągłościami.

Lalka ma filcowaną buzię, a reszta ciała jest jedynie delikatnie podficlowana, dzięki czemu pozostaje miękka. Świetnie nadaje się na przyjaciela dzieciństwa dla dziewczynki, która doceni jej gęste włosy i zgrabne, przyjemne w dotyku ciało.

Lalka waldorfska to bardzo wdzięczna zabawka i cudowna ozdoba pokoju dziecięcego. Dobrze wykonana lalka z dbałością o wszystkie szczegóły będzie długo służyć jako powiernik wszystkich dziecięcych spraw.

Ta lalka znalazła już nowy dom, a obecnie dostępne lalki możesz znaleźć tutaj: https://lalulamdoll.pl/kategoria-produktu/lalki-waldorfskie/

Tutaj możesz obejrzeć i poczytać o innych moich lalkach waldorfskich