Przejdź do treści

Lalki waldorfskie wykrój i tutorial

podręcznik szycia lalek waldorfskich

Szycie lalek waldorfskich jest moją pasją już od kilku lat. Bardzo chciałabym, aby stały się w Polsce bardziej popularne, gdyż są, moim zdaniem, ucieleśnieniem idealnej zabawki. Wykonane z naturalnych materiałów lalki o niewinnych buziach mogą stać się przyjacielem dzieciństwa dla dzieci. Jeśli do tego wykona je mamę, ciocia lub babcia dla ukochanego dziecka, to już samo w sobie kwalifikuje je na pierwsze miejsce wśród zabawek. Jeśli szukasz tutorial i wykrój aby wykonać lalki waldorfskie to trafiłaś idealnie. Już jakiś czas temu napisałam pierwszy po polsku tutorial szycia lalek waldorfskich dla osób początkujących. Pokazuję w nim krok po kroku jak zacząć szyć lalki waldorfskie, więc nawet jeśli nigdy tego nie próbowałaś to przeprowadzam Cię krok po kroku ku tej nowej przygodzie.

W sześciu modułach z wieloma zdjęciami pokazuje każdy etap. Od dobierania materiałów, poprzez przygotowanie wykroju, pracę z wełną, sposób wykonania głowy, mocowanie włosów, wyszywanie oczu i ust itd. Wszystko z jasnymi instrukcjami i zdjęciami. Do tego dołączam prosty, sprawdzony wykrój więc łatwo możesz sama uszyć lalkę waldorfską. W podręczniku szycia lalek waldorfskich dostajesz sprawdzony wykrój i tutorial uszycia 25 cm lalki zgodnie z technikami waldorfskimi.

Jeśli tylko znasz podstawy szycia na maszynie z łatwością uszyjesz lalkę z moim podręcznikiem. Pokazuję też wiele trików, które wypracowałam szyjąc lalki od kilku lat. Jeśli szukasz nowego hobby, to polecam i ostrzegam bo te słodkie stworzenia są bardzo wciągające i dają wiele satysfakcji. Możliwe więc, że przepadniesz tak jak ja. Tutorial i wykrój szycia lalek waldorfskich w języku polskim można zakupić na mojej stronie tu lub w moim sklepie na etsy tu

Poczytaj też więcej o lalkach waldorfskich na moim blogu tutaj:

1 komentarz do “Lalki waldorfskie wykrój i tutorial”

  1. Pingback: Jak wyszyć oczy lalce? - Naturalne organiczne lalki waldorfskie

Możliwość komentowania została wyłączona.