Przejdź do treści

Mała klasyczna lalka waldorfska

Mała klasyczna lalka waldorfska ma w sobie coś urzekającego. Jednak, co ważniejsze, te lalki szczególnie trafiają do serc dzieci i są właśnie takiej wielkości, że pasują do dziecięcych rączek. Są małe i zgrabne, ale wystarczająco duże by można było je swobodnie ubierać i przytulać.

Laleczka ma niecałe 30 cm. Głowę wykonałam klasyczną techniką waldorfską. Jej delikatnie zarysowany nos, usta i oczy sprawiają, że dziecięca wyobraźnia ma wielkie pole do popisu. Dziecko często przenosi swoje emocje na lalkę, co pozwala mu poradzić sobie z własnymi emocjami. Obserwuję to na co dzień widząc jak moje dziecko opiekuje się swoimi laleczkami dzidziusiami, one towarzyszą mu w zabawie, w obowiązkach, przyjemnościach i codziennie zasypia z nimi.

mała klasyczna lalka waldorfska

Ta mała klasyczna lalka waldorfska ma drobne ciało z wydatnym brzuszkiem, w którym częściowo jest specjalne wypełnienie dociążające ją. Dzięki czemu kiedy się ją przytula jej ciężar potrafi delikatnie zaskoczyć, ale jest to całkiem przyjemna niespodzianka.

mała klasyczna lalka waldorfska

Ten mały chłopczyk nosi zwykle dzinsy i bluzę w misie, jednak teraz, gdy robi się cieplej czasem zakłada brązowy kombinezon w drobne kropki.

Zobacz inne moje lalki:

klasyczna buzia lalki waldorfskiej

Jeśli spodobała Ci się ta laleczka możesz ją kupić w moim sklepie na etsy tutaj rozejrzyj się po moim sklepie może coś jeszcze ci się spodoba.