Przejdź do treści

lalki waldorfskie – top 5 instagrama

Najwspanialsze lalki waldorfskie na instagramie – subiektywne zestawienie

Instagram to przede wszystkim piękne obrazy, to wszyscy wiemy, ale też niesamowite źródło inspiracji, a nawet wiedzy – instastories! Konta instagramowe pokazujące lalki waldorfskie, które uwielbiam podglądać w kolejności przypadkowej.

One and only – @bamboletta

Uwielbiam bambolette za przepiękne lalki, godną podziwu działalność biznesową, ale przede wszystkim za nieustanne inspiracje. Bardzo lubię serię, w której lalki waldorfskie występują w swoim naturalnym środowisku, czyli z dziećmi przy zabawie. Wszystkie te zdjęcia ociekają słodyczą, więc ostrzegam 😉

zachwyca detalami @phoebeandegg

Piękne lalki, w całkowicie odmiennym stylu, ale przede wszystkim zachwycające ubranka i dodatki. Uwielbiam podpatrywać detale, które są po prostu zachwycające. Podpowiem tylko, że Lisa Press na swoim blogu chętnie dzieli się tutorialami i wykrojami na szycie tych zachwycających ubranek.

kreatywność w rozkwicie @anacardia_dolls

Na tym profilu dominują lalki, choć nie zawsze uszyte, czasem wyhaftowane, czasem namalowane, wszystkie wyjątkowe i piękne. Jest w nich coś poetyckiego, nieuchwytnego, zresztą zobaczcie sami!

lalki waldorfskie i waldorfskie misiaczki @lilchickpeadolls

Lalki i miśki zawsze są w ruchu, te zabawki wyglądają jakby ciągle świetnie się bawiły. Za te zdjęcia pełne dynamizmu uwielbiam je!

jedna z moich lalkowych guru @mariasnaturetoys

Wyjątkowe lalki, które wyglądają jak słodkie psotne dzieci. Ogromny talent, który obserwuję od kilku lat i podziwiam za rozwój, lalki Marii stają się coraz bardziej podobne do dzieci. Trudno uwierzyć, że takie cuda można wyczarować filcując wełnę owczą i obszywając ją trykotem. Jeden wielki zachwyt.

To już wszystko na dziś, oczywiście temat jest niewyczerpany, bo wspaniałych twórców, którymi warto się inspirować jest jeszcze sporo. Przy okazji zapraszam na mojego instagrama:

https://www.instagram.com/lalulamdoll/

A tutaj poczytaj moje wpisy o innych godnych podglądania twórcach lalek waldorfskich: http://lalulamdoll.pl/category/tworcy-lalek/